Únor 2010

Mentre con i miei amici.

25. února 2010 v 16:12 | E m i l i a * |  Diary
Nyní jsem se na vlastní kůži přesvědčila, že když je nádherné počasí, tak se člověk těší i z té nepatrné maličkosti. V neděli jedeme se třídou na hory a společně s kamarády se strašně těšíme.
Takže neočekávejte příští týden žádné články ,, Chtěla bych také popřát všem Lilianám.
Dnešek se víc jak vyvedl, ale jako vždy se vždycky ujistim o učitelčiný blbosti. Paní učitelka Zemáku mi prostě nikdy .. nikdy .. NIKDY nesedne ..
Nic víc .. nic míň :) Mám se dobře a doufám, že i vy .. !

Salve Amici

PS: Meekakitty - nové video !

i don't know

18. února 2010 v 15:02 | E m i l i a * |  Diary
18.2.2010

Nevím co mám napsat a už vůbec nevím o čem.
Dobře snad jen, že mi králíček překousal dráty od piána, tudíž nemohu trénovat. Už počítám s tím, že na klavíru se předvedu jako totální pako.
Pak bych se ráda zeptala, jestli máte ve škole také recitační soutěž. My koneckonců ano a já se s radostí přihlásila, jenže tréma je to nejhorší co může být.
Už vidím jak se mi zevře žaludek, srdce začne být jako o závod a pocit, že na tváři mi přibývá čím dál tím více odstínu červené.

Alan Alexandr Milne - Schovávaná

Dále si ráda postěžuju na učitelku zeměpisu.
Ona je úplně blbá a debilní .. zasedla si na mě a na Káčko, hned jak se k sobě nahnem si myslí jakože co ?
Pak voválává zásadně a jenom kluky .. když se přihlásíme my dvě bez pochyby to ignoruje .. O ďáble vem ji do svých temnot .. a ZABIJ ji .. jednou na ni spáchám nájemnou vraždu ..

a jak můj den pokračuje dál ? Jen basketovým tréninkem a poloučením se .. dneska se budu pokoušet nakreslit něco mistrovské... já si zapomněla koupit ty tuhy do mikrotužky .. Já hlava děravá .. No nic . budu se muset spokojit s tím co mám, nebo vytáhnout tuhy s jiných tužek..

Drakům zdar a mějte se :)
PS: Kolik si myslíte, že mi je ?

Draw ..

17. února 2010 v 18:48 | E m i l i a * |  Papír a tužka
Načrtnuto ve škole ... a kvůli tomuhle miluju školu ^^
PS: Namalováno dle předlohy v komiksu
Omluvte špatnou kvalitu mé webkamerky a věčnou vtíravost mé ruky

O h h M y G o d !

17. února 2010 v 18:37 | E m i l i a * |  Diary
So Hi ..
Ahoj bando, doufám, že si žijete vcelku dobře. Nebo spíš, že vůbec žijete ( pro myslím na smrt ?)
Dnes jsme o dějepisu nakousli něco o bibli- Starý zákon, Nový zákon- a zaujalo mě to. Když Bible kolovala mezi lavicemi, úryvek jsem si přečetla...Pak jsem radostně oznámila mamce u ní v kanceláři, že bych si ráda takovou Bibli koupila. Mamka (k mému štěstí) souhlasila s nadšením, prý by si taky ráda něco takového koupila *Ýupí hou*
Také jsem přemýšlela o členství v místní knihovně, protože mě upřímně nebavěj ty knížečky o puberťácích ( jak to může někdo napsat a stát se z toho bestseller-jestli je to napsaný špatně ignorujte to) bavěj me polo detektivky, fantasy .. docpělácké knihy, drama .. ( drama ve smyslu smrti, ne drama jakože nějáká holka chce kluka a nemá ho a blah blah blah) .. Momentálně jsem docela přivázaná ke knížkám od Thomase Breziny pro dívky od 13-ti let .. A to mi připomíná, že ještě musím napsat inrofmace o Princezne Viktorii (kniha)
Půjdu na to ..

a pak bych se také ráda zmínila (ačkoliv můj blog- můj deník) o magorovi jménem (řekněme mu anglicky) Frank.Ferry .. Nebo spíš eFko ..
eFko je takovej .. sobec a bezprostředník .. a hulvát .. Ne s nim opravdu nic nemám, ale byl to kámoš než začal dolejzat za Peggy (řekněme jí hvězda třídy) nechápu co na ni všichni viděj .. ale nehodlám to řešit , chce se jí zasvětit .. ať dělá svoje chyby .. Já mám Háčko, Káčko, Áčko a eSko+Káčko

(edit: 2.1. 2011: ano blog - můj osobní sluha neboli deník :D Jaká ironie, že jsme teď s F kámoši jak se patří a nedáme na sebe dopustit, až je mi z toho špatně :D)