Březen 2010

Non rimandare a domani ciò che puoi fare oggi

28. března 2010 v 16:24 | Emilia von Thera* |  Diary
Yoga

Non rimandare a domani ciò che puoi fare oggi
Neodkládej na zítřek, co můežš udělat dnes.

Dobře, chci se změnit a mám tu příležitost tak začnu.
Já jakožto líná osůbka i už od ledna slibuju, že budu chodit běhat.
Ani jednou jsem nebyla a teď se mi naskytla úžasný příležitost.
Zavázat tkaničky, zapnout mikynu a správně dýchat.
Jo mám kuráž a odhodlání - jít běhat .. :D

Odkládám, odkládám a odkládám .. a to se už nezmění .. ale teď udělám to co potřebuju a aspoŇ dneska odkládat nebudu.
Den neodkládání .. já už s těma kecama fakt přestanu :D

Doufám, že si užíváte (aspoň u nás) slunečného weekendu a že žijete !
Přeji (ne) hezkej konec weekendu ♥ 

Summer Flowers

26. března 2010 v 19:21 | Emilia von Thera* |  Blesk a spoušť
Nekopírovat !


Fotky jsou focené v létě 2008 :) myslím, že mým Olympusem:840

Mi sta a cuore il tuo bene

26. března 2010 v 19:19 | Emilia von Thera* |  Kronika obyvatelky SH
Tvé dobro mi leží na srdci
 No dobře s obrázkem na designu to nesouhlasí, ale souhlasí to s jednou mou nejlepší kamarádkou.
Obrázek je od italské fotografky Marta Bevacqua, má opravdu skvělé fotky a jednou bych chtěla fotit jako ona ♥

Desing official číslo 2*
Spokojenost: 98%


So .. so .. Shut Up

26. března 2010 v 16:44 | Emilia von Thera* |  Diary
Piano Kitty/DA
For Elise .. jistě všichni znáte skladbu "Pro Elišku" od L.v.. Beethovena, ano přesně tu nyní hraju na klavír. ( Přísahám že jsem pro oznámení - "nechtěla bych Pro Elišku ?" nadskočila ze židle) Miluju tu skladbu, skladba mých dětských let, protože u "tety" jsem ji někde pořád slyšela. V tý skladbě se doslova utápím a proč ? Ano ze začátku mi to nevadilo a teď bůhvíproč mi to leze na nervy.
Ti kluci se o holky tak dobře staraj a mě teď přijde, že mě trochu nechávaj na ocet (kámošky !) Ne že bych nebyla zamilovaná ( Mika .. ! ♥) do jednoho kluka, ale nějak nemám nutnost se připojovat.
Jenže se tak trochu obávám nejhoršího a to, že holky za chvíli nebudou mluvit o ničem jíném než : kluci.
Ach ! Proč bydlim na tom zatraceným sídlaku, kde nikdo známej nebydlí. Proč ? proč ? komu jsem co zase udělala .. Heh .. Raději si pustim písničky na plnný pecky, pustim sims a přestanu si psát se ségrou .. ( no hádejte o čem si píšem ? o klukovi s kteým chce chodit xD já začínám opět trpět samomluvou)

PoPCorn pro všechny ! Zn. Vystačíte si i se sáčkem !

25. března 2010 v 21:11 | Emilia von Therasia* |  Diary
Lonely Emily/DA*Narve si Popcorn do pusy* Ciao Amici
Doufám, že vaše životy se udírají ( ??? ) cestou štěstěny .. Ne dobře poďme mluvit normálně.
Dneska bylo u nás až, až lásky .. Má (dá se říct i nejlepší) kamarádka má kluka (Fakt bezva kámoš) a dneska mi oba dva napsali na skype, že se ještě více Milujou .. No já nevím lidi, ale připadám si tak sama .. ( neprahnu po klukovi ani holce TO NE !) Strašně bych už chtěla tu novou kočandu ♥ ( dobře nebo Činčilku ) Obě dvě chceme s mamkou nějákou zvláštně zbarvenou, nechceme nějákou "Mícu" .. a co se jména týče mamka mi zakazuje Elisabeth *vrhá sto vražedných pohledů* .. Sestřička chce Micinku a taťkovi je to úplně jedno. Snad aspoň obhájim nějáký jméno od A ..
Láska, přátelství .. Bože mám tak prostořekou nevymáchanou hubu *rituál popcornu začíná* Dneska jsme se proklecla víc jak 3x a hodně jsem si to pokazila .. dneska jsem už musela klečet na kamínkách ( ano DOSLOVA ! ) a zítra budu klečet na linu, prostě udělám skoro cokoliv abych si to u nich napravila ! Zkusíme to .. Zatím přeju dožití tohoto týdne .. a krásnej večer (Juchej měsíc úžasně svítí do mého okna ♥ )

Ať žije EtS ♥ Emilia (žeby Ilia) von Therasia *

Být či nebýt .. Milovat či nenávidět

24. března 2010 v 18:53 | Emilia von Thera* |  Diary
I believe in love .. everyday
Zdravím přátelé.
Dnešek se vydařil opět až na několik kolíčků na zemi, ale na to kašlu. *Koukne se na svoje milované tričko* Ano moje milová Emily ( dear Emily .. ) EtS ... TeĎ bych mohla napsat, že miluju Velikonoce ťukáte si na hlavy a ptáte se proč ? Důvod je jednoduchý kolem mě se válí Mikyna (EtS) na ze mě ná vás kouká tričko (EtS) a přímo přede mnou leží desky (EtS) No prostě ! Miluju svoji mamku * ♥ * ale dost pochval :D Mého nového oblečení .. Ráda bych tendle blog dokopala k nějákému .. é ? vzhledu ? Jo dobře, články teď se budu pokoušet psát lépe ( bože to mě zabije ) a ten desing udělám až o weekendu .. přece by jste nechtěli tak línou to osůbku jako mě usmrtit prací ne ? Stejně si už dělám na sešitech do školy .. blog je až 3. na místě
No takové menší ... Best of me today .. :D a já raději půjdu než napíšu něco .. :D No už fakt jdu ..

Tschus ..( dala bych tam přehlásky, kdybych věděla jak se na klávesnici dělaj)


Ok, takže taháky pod sukni ?

22. března 2010 v 19:23 | E m i l i a * |  Diary
Cat
Dnešek se vcelku vydařil až na pár much, ale ty jsou vždycky, já je nehodolám zabíjet. Realita je reality a já jsem snílek ( problém ?) ..
Ráda bych začala moji češtinářkou aneb bezva třídní, lepší jsem si ani přát nemohla, nikomu nenadržuje, ne zasedá si na nikoho .. Je fajn ( no, druhá verze reality je, že nás zas tak moc nezná)
A pak také Matikářkou .. :D Dneska nám o Fyzice (plán hodiny: psát 10') říkala normálně jak si její (dospělí) synové dělají taháky a jak ony si dělaly v mládí taháky, prej si to dávaly za silonky pod sukni a učitel to nemohl odkrejt (strýček pedoo) xD
Docela dobrý ..

Pak se to až do 16.30 vyvíjelo optimisticky ( pro snílka jako jsem já je to žůžo den) ale pak nastal trénink, tkerý by se dal označovat velkým (blikacím) písmem : n-u-d-a *Just Fun*
Dobře .. Jo .. Okej .. Má líná povaha se opět ráčila vytáhnout zadnici z postele a nakráčela si to přímo do mých nohou .. ne Pozor .. Prostě já takováto líná osůbka toto nemá ráda. Tečka ..
*Fatta la legge, trovato l'inganno*
Aneb obcházíme zákony všichni ať už jakkoliv nikdo není takovej andílek .. (jako já ?) *mrká nevinně očima* Dnes jsem našla .. no našla .. najela na video z kterého se mi dělá .. prostě špatně .. (snílek ustoupil nastupuje pesimista.. a to těžkej !) Jeden chlap se tam zubí a drží pejska (překrásná srst) v podpaží, vyčkal až nepojede žádné auto a HODIL TOHO PSA Z MOSTU .. ten pees spadl a záběr najel na něj .. ti "muži" (přesný výraz debilové ...) se tomu řehtali jak malí a ten pejsek skučel, zřejmě si zlomil nohu nebo co ... Fakt .. nekdo neví coby, tak hodíd psa z mostu, fakt rozumný (a co že je to rozum ? Hranice s lidskou blbostí) .. Dám vám sem odkaz, ať můžete dál šířit (Muhehehe) zlověstné prokletí na tohoto (???? tomu se tak dá říkat ? Ach boužel ano) člověka ... Oh SHIT

*Jak ráda bych byla na jiném místě, jiné zemi, jiném světě, jak ráda bych toho PROKLETÉ místo opustila ... Však každý vykonná své a ten můj čas teprve přijde !*

Fatta la legge, trovato l'inganno

The Show must go on

12. března 2010 v 19:25 | E m i l i a * |  Diary
Show must go on.
V tomdle týdnu se stalo až moc věcí na to, abych je mohla vyjmenovat. A tak je pro jistotu říkat raději nebudu.
Zítra půjdu s mamkou,babičkou a tetou do kina na trošku "nepraktické zábavy"..No bůhví jak z toho nadšená fakt nejsem !
Původně jsem chtěla jít příští sobotu na Alenku v říši divů, ale z toho asi nic nebude, protože mi do toho vlezl zápas. No snad budu moct jít s někým v pátek. Takové plánování zde :D Pořád přemýšlím na Moulin Rouge, je to fakt hezkej .. spíš muzikál než film, ale je to o 100% lepší než - Hanka Fontánka a (anti) HSM.

Jelikož jsem se rozhodla jsem sem nenapsat, to co se stalo v týdnu :D taka z tohodle článku fakt nic nezbude.
Loučím se ..

Jeden den, jeden okamžik

9. března 2010 v 18:50 | E m i l i a * |  Diary
Ano, mohla bych říct, že tento den byl..
Poněkud náročnější, avšak bylo zde pár hezkých chvil.
Jako skoro všichni strávila jsem větší část pobytu ve škole a hodinku na basketě,nestíhám totálně nic.
Učitelka zeměpisu si prostě usmyslila, že bude kecat celou hodinu a shrnutí si máme dělat doma.
Fajn to beru, ale to, že nemůžu kámošce říct ani kde jsme .. Jako pardon, ale chci aby ta babizna šla do důchodu. Máme pro nic úžasnou přezdívku dle jejího vzhledu: Ferda Mravenec!
Má hrozný černý vlasy a zadek je taky velký jak mravenec. Kdybyste ji jen viděli :D. Musím říct, že naše třídní učitelka se mi zamlouvá čím dál tím víc, je spravedlivá, je prostě super. Samozřejmě to raději nemluvím o učitelce na pracovky. Hroznej člověk toto. No raději dost o učitelkách pojďme mluvit o recitační soutěži.
Dobře vyhrála jsem první místo a jedu do sousedního mšsta s kámoškou (která se mimochodem umístila na druhém) nevím, zda z toho mít dobrý či špatný pocit.
Mimochodem teď budu hnusná, ale což jsem moc ráda, že nejedu z tou vlez-dozadku-učitelce její šplhání u učitelek mě dohání k spáchání nájemné vraždy na konkrétní osobu.
He mé oko si muselo všimnout a můj mozek zaregistrovat, středočeský kraj má prázdniny že? Tak přeji všem pohodářům hezky prožité volno bez budovy jménem škola. Víte, my jsme sice rádi, že tu školu nemáme, ale takový děti v Africe, ty jsou rády, že tam vůbec jsou. Jak zvláštní že ?
No raději si půjdu dělat ty mimořádně hloupé výpisky a přepsat si popis domečku .. protože styl jakým jsem to napsala je OTŘESNÝ a mummy mi to nechce podepsat (no podepsala mi to, ale já si nechci dělat ostudu)

Blázen !

8. března 2010 v 15:00 | E m i l i a * |  Diary
Ano přesně tak se jdu popsat i s přehledem .. (neřešte význam věty)
Ciao, máte se dobře ? Ne .. Tak to je super ..
Ne dobře přestanu s těma blbýma kecama a začnu.

Dnešek jakožto Pondělí (třikrát podtrhnout) měl být .. měl .. prostě neměla jsem z toho dobrej pocit, myšlenkama jsem stejně pořád někde jinde ( Moulin Rouge ) a tak.
Dneska nám učitelky daly hafo úkolů na "Dodělat .. dodělat a dopsat a domalovat" .. *Bla, Bla , Bla*

mám jenom hodinu na ty úkoly a pak ještě pár svých "úkolů" .. takže buud muset končit ..
(Jen jsem chtěla podat důkaz o mé existenci .. omlouvám se za zklamání, ale mrtvá ještě nejsem)

.. Mějte se hnusně ..