Duben 2010

Ghost Master

26. dubna 2010 v 21:42 | Emilia |  Diary
fairytail
Ciao .. Mio .. Amici
Opět podávám další zprávu, že Miss Emilia stále žije. Nevím zda jste nadšeni, zaskočeni nebo snad máte zkažený celý den ? Hehe *.* je mi jedno jak se cítíte po obdržení této zprávy, který za pár vteřin zahájí sebedestrukci.
K nadpisu: Ghost Master .. (♥) znáte tuto primitivní, chytlavou, doslova ďábelskou hru ? Ne ? Tak to si ji zaběhněte do nejbližšího obchodu ihned zakoupit. Mohu vás ujistit (tedy pokud je vaše mysl zatemněna temnými myšlenkami), že vás tato hra nadchne.
Cílem hry je většinou vystrašit pouho pouhé smrtelníky natolik, aby utekli z onoho pozemku, na kterém strašíte. No není to ta nejbezvadnější hra ? Já si myslím, že ano. I když na vás už v 2. úrovni pošlou zaříkávačku, krotitele důchů a dokonce i čarodějky, které vám ovšem rychle podlehnou. Horší je to s těmi krotiteli, kteří v 3. úrovni mají stanici, kterou musíte svými ďábelsky strašidelnými duchy vyprázdnit + zachránit uvěznéné duchoušky.
No stručně .. jsem z té hry totálně zblbá ( Koktail úchvatného ohně duchouška FairyTaila + anime .. to nedává mojí normální stránce zrovna na oné normalitě)
Zejména ducha tedy spíše živla fairytaila jsem si oblíbila. Jeho pouto je oheň a elektřina. Dokáže udělat dokonalé inferno. A proměnit ubohé smrtelní v Ohnivou kouli, většinou je to hodně vystraší, když se pak do koktailku přidá můj druhý oblíbený duch pavouk.  :D Ach ubozí smrtelníci.

  • To mi připomíná .. Květen .. Máj .. May .. Už se to blíží. Vlastně mně se to blíží. 7 týdenní pobyt v (italáánskéém) Caorle s basketovým týmem mých snů. ach, už se těším na mé druhé rodné městečko. "Una Palina Nutella! ." .. "Grazie" .. Ach už slyším ty italské zvuky ( ??) tu vůvi slaného moře. ♥ Zřejmě to bude tou žízní, kterou mám víc jak 2 hod.
Loučím se pro dnešek FAIRYŤÁCI .. ♥
Arrive

Squiby

23. dubna 2010 v 12:28 | Emilia |  Diary

Sugoi ! Konečně se mi podařilo tam přihlásit :D

můžete je nakrmit, chuděrky, jeslti chcete .. ♥
Uh .. '-_-

23. dubna 2010 v 12:15 | Emilia |  Diary
Natsi ˇˇ

É, mám se omlouvat ? Dobře, "omluvím se" .. Omlouvám se (mě už z toho jeb..é .. hehe) za to, že jsem něják neměla chuť psát články.
I z tohodle článku nakonec (100%) odbočim k FairyTailu.
Já jsem dotoho anime tak zblázněná, že neumluvim o ničem jiným. xD
Odpovídám styl: Aj .. a když je něco "super" tak na celou třídu většinou zařvu: Sugoi .. :D no prostě: blázen první třídě, však ?

Nyní máme hodinu "tělocviku" a já jsem vám opravdu chtěla suše sdělit .. že ještě ( ke vší smůle) žiju.
Dobře, nudné, ale .. :D něco ..

Arrive ..

Hodiny Zeměpisu, nebo výtvarky ?

17. dubna 2010 v 10:52 | Emilia
K těm obrázkům nic nemám, Aj, Aj ..
Prostě jsem o hodinách popadla tužku, sešit a jelo se :D vzklo z toho ono něco.
Něják semi zalíbilo malovat vlasy a pak postavu .. :D


Food, food, foood !

11. dubna 2010 v 21:31 | Emilia (váš čokoholik) |  Diary
ByGoDevil/Da*
Bože ten obrázek je bezva !
No raději přijdu k pozdravu .. Čáoo ..
Víte, okolní blogy mě donutily napsat tenhle článek. Ptáte se, neptejte.
Navštívila jsem pár blogů a zřejmě na každém šlo o to - zhubnout. Docela mě zaskočila slova majitelek. Když oni při 168 váží 58, tak já vážím .. moment :D no dóóóbře při 170 vážim 57 (námitka ctihodnosti, to je 3x týdením pohybem a chozením pěšky domů s jednotunovým batohem) No nebudu se k tomu vyjdřovat, ale tak holky ! Když jsem si četla ten článek, okamžitě jsem dostala chuť na nutelu ( která došla ! grrrr) To stěžování jak moc jste snědly a jak málo jste se pohybovaly. No pardón, ale tohle se mi hnusí. Já vím odsuzuju, ale všude píšou jak jsou baculky lepší oproti kostnatejm hubeňourám ( nic proti ! ale anorexii já fakt nerada ) Ale zase docela obdivuju holky, který deno denně jedi ty celozrný hnusy ( a beztukový jogurty a já nevim co ještě ) Chcete vidět můj jidelníček ? :D
Takže ráno si dám jogurt, protože ráno já něják nesnídám, moj žaludek klade velkej protest kvůli (sní) daním
Ve škole už 1. hodinu mi žalostuně kručí v břiše, protože tvrdohlavý pan Žaludek se neráčil ráno pořádně najíst a spokojil se jen a jen pouze s Lipánkem.
No k svačině dostávám nějáký pečivo ( co je doma kmání) a něco k tomu. Samozřejmě VŽDYCKY nejdřív s ním tu sušenku co k tomu dostávám.
Pak je oběd, ten většinou sním celej, ale polívku si nedávám, už i tak jsem tam do 2 a kecám s holkama, jak bych to asi mohla stíhat s polivkou ? :D
Pak přijdu domů narvu se vším sladkým, pak mě očekává týdenní mučení, jdu na kroužky   (většinou basket ) , tam to hezky vysprintuju lajnama :D a večer večeře a po večerech se ještě láduju vším čokoládovým :D
Krásný to jídelníček což ? A o víkendech je to většinou čokoláda,co jim každý dvě hodiny.
:D Víte mě nezáleží na tloušťce nebo váze, ale spíš na tom, jak mě berou ostatní.
A i tak by jste to měli brát vy.
(Ovšem jestli vážíte 100, tak to beru, že tu dietu držíte :D)

No a to jsem napsala jenom část, chtěla jsem se tak překrásně rozepsat o zakládání mafiánského spolku. Možná zítra ˇˇhehe ..
Vyspěte se krásně, ať se vám zdá o ? :D raději o tom co chcete vy.


Scissor Sisters - Ican't Decide

11. dubna 2010 v 16:49 | Emilia |  Hudba
Jjá prostě říkám, že se tou písničkou jednou zabiju ! sem na ni tak závislá ! :D
Totiž Alia dala adresu na jedno video  .. vlastně to byla animace anime, ale hrozně, hrozně, hrozně povedená byla ! :D To video znám už skoro na zpaměť a tu písničku si prozpěvuju ráno msíto budíčku. (počkat !?) :D Doufám, že mě tadle úchyl mánie brzo přejde !


Friends for Sale !

11. dubna 2010 v 15:21 | Emilia
Desing oficálně číslo 3*
Spokojenost: 99%

Friends for Sale

Tenhle desing jsem dělala asi hodinu :D no je to vidět z předešlých, že jsem na tom pracovala dýl než 20 minut. Mě se ten desing něják moc líbí ... :D

11.4.2009 Aktualizace blogu

11. dubna 2010 v 15:16 | Emilia
Hetalia !Čáo Amici, jsem ráda, že žijete a já Emilia (Teresa Lorenzo) vám tu přináším zprávy ze světa blogu. Dobře přestanu přehánět a přijdu rovnou k věci, Si ?
Začněme rubrikou kam si má maličkost zapisuje své filozofické myšlenky. (Álé no ták !)
Jestli to bojíte, že se ta rubrika zruší,vaše obavy mohou jít do hlubin černé díry. Dokud neumřu, tak ta rubrika bude zcela funkční. (Jak jinak .. )
Pak dále rubriky videa a mjůzik tu budou nadále, když nebudu mít čas, tak se můžete těšit na pořádnou dávku hitů.
Možná jste si všimli, že tu je rubrika povídky, která se co nevidět zaplní. Už dlouho, DLOUHO přemýšlím o povídce a zřejmě ještě dnes večer začnu vypisovat do wordu úvod. Každopádně nějákých informacích by jste se dočkali až později. (To máme tak dva měsíce *počítá údaje na kalkulačce*)
a nakonec rubriky Animals, People, Makro a Other .. tam budu přidávat výtvory , které nakreslím či vyfotím.
Jak já dokážu psát tak "dlouhé" články ? :D Mějte se a buďte věrní (ať už jste věrní komukoliv) 
Loučím se T.L

Rosa

11. dubna 2010 v 14:58 | Emilia
by: Olympus 840

Leslie

11. dubna 2010 v 14:56 | EmiliaFoceno v létě 2009, Olympus:840