Srpen 2010

Gorjuss

31. srpna 2010 v 11:06 | Emilia Ember Esmeralde ^_^
Gorjuss by Emilia/sunrise-hill
Tuhle panenku jsem nakreslila už předdvouma týdnama, ale líná Emilia je a bude ^^
Původně jsem chtěla použít bratrance Skennera, ale něják jsem to propracovala z fotkama.
PS: Moc si nevšímejte těch mazacích pastel na levoboku na hoře ^^ trochu jsem experimentovala na pikniku a nešlo to vrátit ^^

Stvoření třesouc rukama : Emilia ^^

30. srpna 2010 v 21:26 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
Fo Alia ^^
H-hi ..
Barbie is a bi**h
Dobře, tak .. s hodně smutným výrazem na obličeji ohlašuji, že vaše (ne)oblíbená Emilia má blízko smrti ještě víc, než kdykoliv jindy.
Copak škola, na tu se těším, ale ... raději od začátku.
V 11.00 jsme měly s Dannie sraz před školou odevzdat tu moji otrhanou kytku od Líziny učitelkce a pomoct ji se třídou. Hned po první začátce ke škole, jsme narazily na "Fáňu" ( new nick ) a vyrazili do té páchnoucí budovy nazývajíc : škola. Vyšli jsme pár schodů a já jsem cítila zápas jídla, ale Dannie školu ^^ A měla pravdu. ( S tím jídlem to vynechte, školní jídelna, prostě kuchtila) Po pár nedechnutí jste mohli cítit ten odporný zápach připomínajíc všechny ty spolužáky, které nemáte rádi. ( Můj případ )
První poschodí za náma a paní učitelka s ostatníma dobrovolníkama ze třídy už čekali ve shluku na chodbě. Teda bylo nás celkem dost a nebyl tam nikdo, kdo by kazil zábavu. Kytky jsme odnesli a já jaksi doufala, že si paní učitelka nevšimne, že jedna větvička + dva lístky z oné kyťulky ubyly.
Během chvilky se z nás stali stěhovači. Počítač, dvd, televize, kabely. Ano všechno jsme to pobrali, zřejmě bychom se mohli ucházet o místo u stěhováču, co říkáte ? ( ne, to ne !)
Nastěhováno a teď mělo příjít údajné rovnání fotek do .. do .. nevím jak se tomu říká -_-'', ale místo toho přišla dvouhodinka typického pubertálního řehtání. Musím říct, že jsem se fakt pobavila. Na cestě za mamčou na oběd jsem šla kousek s "Fáňou" a probírali jsme Transexualitu a operaci :D Teda to byla debata, ještě když místo určitých orgánu nahrazujete zájmena, takže to bylo samé : Oni, ony, ta, ho.
Ještě ve škole se odehrála taková menší scénka. Do třídy přišla spolužačky mamka, no a ta spolužačka taky hraje basket. Jeji mamka se ptala zda jdu na onen trénink smrti ( basketu) a já, jakože že nevím kdy a kde, se snahou se z toho ještě vykroutit a jít si na Posledního Vládce Větru. Ne, řekla mi čas i místo a tím jsem měla 100% jisté, že se ho musím zúčastnit TT_TT
Řeknu, že jsem prodělala menší infarkt. Ruce se mi naštěstá už netřesou, ale nožky jsem ještě neotestovala, bolí bolí a bolí ! Chvílema jsem měla pocit, že tam fakt kolabuju ^^ Naštěstí se tak nestalo, ale zítra mě tahleta procedůůra čeká zase a jak to dopadne ? T o ví jen Jashin-sama T_T
A to byli plány jak půjdu zkritizovat Aanga, a ono prd !
Please somebody help me !
Vaše utýraná Emilia Em.Es.


Shut up and sleep with me

29. srpna 2010 v 11:40 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
Sunrise-hill.blog.cz
Ciao ^^
Doufám, že vy jež vám prázdniny už skončily, jste si je užili lépe než vaše "opálená" Emili. Zjednodušeně kdybych měla shrnout nejlepší zážitky z prázdnin je to tábor a týdenní pobyt ve špaget zaslíbené Itálii. Musím říct, že ten rychle ubíhající týden nebyl zas tak špatný, se sestřičkama jsme to tam trochu oživily, hlavně s Áňou.
Jaksi jsme si stihla ještě den před odjezdem stáhnout písničku, na kterou trsali naši předkové: Shut up and sleep with me
Tak jsem se tý melodie chytla, že každej den pravidelně jsem ji zpívala. :D Samozřejmě to bych nebyla já, abych do toho nenamočila i Aný, a ono ano :D Hned po dvou nechtěných puštění z její strany už jsme to zpívali obě. Vlastně jakoukoliv písničku jsem pustila včetně MaruKaite Chikyuu tak si ji začala zpívat. Moje štěstí bylo, že vmobilu písničky neměla a mp4 měla vybitou, tudíž mně nic pouštět nemohla ^^. Den co den jsme tam přeříkavaly různé filmy a jeden den jsme ráno celá rodina dávali dohromady úvodní písničky pohádek.
Oběvili se tam Gumídci, Co je Andy, Phinias&Ferb, Americký Drak: Jake Long, Čip a Dejl ( píšu to tak shválně ^^ pro detail) a myslím, že víc toho nebylo :D Šli jsme na pláž po ulici a celá familie zpívala Gumídky :D Skáčou jako míčky gumové, gumídci méďovéé !
Jo to bylo, ale musím říct, že Anime nadšencům by se tam líbilo, neustále vysílají na jakkýkoliv programech anime. ^^
Hned po návratu domů jsem si zalehla do postele a spala do 12. Pak jsme se jen tak šourala světem internetem. A shlédla pár videi BananaCatsPro.
Pořád si pouštim to jejich Naruto Gay Barbie Song.
Mimo to, prázdniny nám už končí, že ? TT_TT Dobře přiznávám krutou skutečnost, že se do školy těšim. Protože tak trochu hodlám spolužáky přesvědčit, že mi sou ukradený ty jejich "pubertální výkyvy nálad" .. a hodlám si brát mangu i do školy. :D Zvláštní poprvý za 6 let chození do školy, jsem se nikdy netěšila víc na učení jak na třídu. Těšim se hlavně na dějepis *Yeah* a možná i zeměpis, ale to bude trochu menší potíž, jestli budeme mít zase Paní Učitelka alias Ferdu Mravence.

Sum 41 - The Hell Song

23. srpna 2010 v 10:39 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Hudba
__flashReplacement__
Jedna z mých nejoblíbenějších písniček, :D Člověk skáče po pokoji a neví, co že to produkuje za pohyby :D
Vaše milostivá Emilia se ráčila jet do Itálie ;) doufá, že s rouzloučením, přednastaveno.

Pane Salieri, co kdybych si opatřila dvojku ?

21. srpna 2010 v 11:15 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
Mafia 2
Zdravím ^^
Nu podívejte na tu perfektní grafiku, na ta nádherná auta. Tak moc mi chybí zvuk střílejících raket a hlas Toma. Krucipísek, potřebuju pomoc >.< Strašně mě užírá, že nejsem schopna se prostřílet muzeem až k tomu idotnímu chlapovi, co si hodlal říkat Tomův "přítel". Nemůžu a nemůžu se tam prostřílet a moji milovanou Mafii jsem nehrála víc jak II týdny. Užírá mě mé svědomí. Ale zároveň mě těší, že už pár dní vyjde ona slavná Mafia II. Daddy i já jsme do mafii ... tak trochu ujetí a tak si myslim, že mám slušnou šanci ho ukecat ke koupi :D Sám se o tom zmiňoval, že by si to rád zkusil znova a až to dohraju mám mu to půjčit. Ale .. Ale.. TO NEJDE ! Můj milovaný Thompson mi nestačí a já vždycky umřu na těch grandiósních muzejních schodech. Ouu TT_TT
Nemá někdo dobrou radu, jak se mám dostat k tomu idiotnímu chlapovi, že si radši už nepamatuju jeho jméno, protože já měla daleko radši chudáčka Paulieho, kterého tak bezcitně zabili, ... chudáček sympaťák ˘.˘
Prozatím se s vámi loučím, jdu okupovat Googyho ať mi okamžitě vyhledá informace o svaté Mafii II, a musím si jaksi zabalit na cestu do špagetové země Heta ... Italie ^^

Vaše mafiánská Em.


Emilia 3.díl : čas zabíjet

20. srpna 2010 v 10:32 | Emilia Ember Esmeralde ^_^
Připravuji vás: tenhle díl za nic nestojí ;) ale je předposlední.
Detailním popisům jsem se vyhýbala, popisy mi vůbec nejdou.

Emilia
3.Díl Emilia

Žhavý Den ^^

18. srpna 2010 v 11:45 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
Paris
Hi ^^
Zdraví vás opět vaše nemocná Emi. Kdybych se měla hrát na deníček a začínat pravidelně každý den větou: Drahý Deníčku bylo by to asi takhle:::
Drahý deníčku, už od včerejšího večera mám takový zvláštní pocit prázdnoty, snad to bude tím, že necelé dva měsíce trávím většinu času u sebe v pokoji. Nechodím ven a jediný kontakt mám s rodinou. Začínám se cítit sama, píši dopisy kamarádkám, ale odezva nikde, tak moc se těším do školy, až budu moci být aktivní, až se mi naskytne možnost zase žít. Možná Ti to deníčku připadá poněkud divné, ale já mám pocit, že zažívám jakousi pauzu. Už mě nebaví jen sedět a koukat do obrazovky televize či počítače. Už mě nebaví trávit tenhle život, chtěla jsem se změnit, ale jakobych měla pocit, že jsem sama. Je to složité deníčku já vím, ale potřebuji vyjít ven a nechat se jen tak ofoukávat studeným větrem.

Potřebovala jsem se vypsat, DiGiDeníček se tu už zřejmě neobjeví, ale toužila jsem po tom, si to zkusit. Není to špatný, máte pocit, že s někým komunikujete. To, co tam píšu, je možná absolutní nesmysl, ale neumim se vyjádřit. Začínám se jakoby vracet v čase. Začínám zasae trpět samomluvou a nemám daleko k tomu, aby po mém boku stála imaginární kamarádka. Vlastně, je to to jediné co mě pohání k nějáké činnosti. Všechno se mi to vrací, ty staré rány, radosti, jakobych prošla nějákým zvláštním obřadem. Ale co je nejhorší, nevím jestli je to dobře nebo špatně.
Začínám zase naivně toužit po kamarádkách, které neexistují, aspoň ne tam, kde jsem já. Začínám mít pocit prázdnoty, snad najdu útěchu v kníhách a obrázcích, nebo v efektu boží ruky ve známé hře The Sims 3.
Jen ta hra, ta ubohá hra naplňuje mou celodenní činnost. Protože tam na chvíli zapomenu, že jsem, a žiju ty virtuální životy mnou stvořených simíku, žiju za ně, nikoliv za mě.
Měla bych s tím skončit, jinak to povede nikam do temných hlubin mého svědomí a tím vás nechci zatěžovat, protože už tenhle článek sám o sobě stojí za houby, ale někdo houby rád ;)
Your Emilia ♥
(PS: Poslední dobou jsem si oblíbila dopisy, nechce mi někdo poslat ? ^^)

Tadá ! Pár slov k 16. srpnu

16. srpna 2010 v 11:58 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
Konečně mám po dlouhé době nějákou tu chuť napsat jakýkoliv článek. Důvod, proč jsem nepsala články je: Angína č.2. Už si připadám jak ping-pongový míček mezi soutěží a výhra je mé zdravý.
Soutěžící agnína x ostaní nemoci. Ms. Angína to zřejmě vyhrává s přehledem, ale Lady Horečka se taky snaží. Nepodceňujme horko,vodu a chození bosapo všech možných místech.
Ale poďme ven ze stadiónu rovnou do zahrady, kde na nás čeká čajový dýchánek s přímou VÝHROU: EMILI !
Tádaaa ! ..
Přes tohle všechno jsem naživu a zdráva, dokonce začínám mít chuť kreslit a to je dobré znamení.
Už se nám to blíží co ? Nám většině obyvatelstva evropy skončí prázdniny za pár týdnů ( za pár ? JEN za dva .. skoro) začínám si to moc brát, těším se do školy, na učení a na ty hodiny, kdy si budu moct tajně kreslit v lavici, ale mám strach ze spolužáků. Už vidím ty celoroční spory o jedno velké NIC ! Ten nespočet hádek a to jenom díky rozbouřeným pubertálním hormonům v našem těle. Nikdy by jste si nemysleli co je všechno spolužačka ochotna udělat, jen aby vás ponížila. Ale já jsem s ní skončila, nadobro konec. Akorát je v tom jeden háček, já ji to všechno musím říct hned dne 1. září, protože se k tomu jinak nedostanu. Problém č. 2, když chci s někým mluvit vážně, dojde mi řeč a já melu co nemám. ^^ Je to se mnou těžké, že ?
Mimo školu se po nocích dívám na mozek-vymývající pohádky a mezi ně patří i starý dobrý Spongy.
A tady máte takovou menší ukázku, co se v mé hlavě může zplodit. Je to trochu na styl .. yaoi ^^
Poslední obrázek = postel .. :D Plná .. překvapení.Tímto ukončuji soutěž o nemoc prázdnin.
AWE
Em.Ember.Esmeralde.
Stále živoucí

Esmeralde

7. srpna 2010 v 13:41 | Emilia Ember Esmeralde ^^
Víte, když prší moje fantazie nabývá nápadů a tak jsem někdy v úterý namalovala toto.
Nemyslím si, co je to za božské dílo, je to jen takový náčrtek. Dobrej nápad to byl, ale to co z toho vzniklo. Spíš to bylo takové procvičení těla z boku.

Esmeralde/ sunrise-hill

Sunrise hill ..

6. srpna 2010 v 19:57 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
I want you
Ciao .. ^-^
Opět se vám vrací vaše Emili. ( Dobře, takové fronty by snad ani nebyly za potřebí, nemusíte se obtěžovat)
Výlet do přírody si myslím bylo to pravé (ořechové) co jsem potřebovala k srovnání některých faktů a promýšlení dalšího dílu Emili.
Tak k moc insipirace Em jsem nedošla, ale do konce prázdin tu 3. díl bude ''-_-
Víte, mám pro vás takovou, možná dobrou, možná špatnou zprávu.
Musím ten blog trochu překopat ! Ale tohleto "překopání" je v hodně dalekém budoucnu, protože bych ráda chtěla aby tento blog vydržel DALŠÍ ROK.
V září ( nevím přesně teď kdy )  to bude krásňoučký, předlouhý rok, co jsem vás obtěžovala mou přítomností na SH. A Emili ?
Přezdívka Emilia vám taky už nějákou tu dobu saje krev ;)
A za to jsem vděčna, víte většinou mi to nikdy nevydrží dost dlouho. Vlastně .. Poprvé se budou slavit narozeniny v mé blogařské "provesi" .. ( a to už budou 3 roky .. řekněme )
Ale to všechno by nešlo bez vás, pravidelných čtenářů : Judi a Alii ;)

Každopádně blog se pokusím trochu zviditelnit ;) Ale prozatím ..
Arrive .. ♥

Čokoládou posedlá Emilia *