Září 2010

Happy Birthday !

15. září 2010 v 18:58 | Emilia Ember Esmeralde ^_^

Sunrise-hill má jeden rok existence.
Děkuji všem, kteří mě doprovázeli na téhle blogové cestě na Emilino křeslo ^^ Co se týče psaní a blogování mám ve stylu jasno, teĎ ještě ten život ještě něják ustálit, což ? :)
Ne, vážně jsem moc ráda, že jste ochotni se mnou zůstat i nadále (doufám) a taky všem, kteří pomáhali např: při výrobě designů, nebo ho sami udělali :)
Děkuji všem ..
A nyní .. první článek tohoto blogu :
:D Docela mě to dostalo, že jsem nezačínala takovými těmi proslovy ^^
A mé první anime je LovelyComplex :) Je toho tu opravdu hodně, takových vzpomínek sic v mých větách podobných " Nuda ? U nás jedině. Chci pryč !" ale za ten roček jsem se z Niku-Chan změnila na Emilii :)
Zkusím vyjmenova všechny přezdívky :
Niku-Chan
Naku-Chan
Naku-Chan Harmony*
(Tej Naku jsem se hodně držela :D)
A konečně - Harmonia
Haru-Chan
Harucha Sei
Mika's Fan
Terri Ela Mika
T.Ellen MIka
Teresa Elllen
Teresa Emily (Konečně něco s Em)
16. února 2010 v 20:44 | E m i l i a *
Takže tohoto dne jsem si přišla s Emiliou :) Docela dobrá řádka nicků, ale stále jsem to byla já :)
 a teď abych vám udělala radost jdu rovnou k psaní Emilii do wordu :)
Ještě jednou velké díky :)
Vaše Emilia,

Emilia Ember Emseralde


Roses are .. black !

14. září 2010 v 17:55 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
Say Hello !
Tak než se tady zase Emilia začne rozkecávat, ráda by se omluvila.
Opravdu, já opravdu nemám čas přátelé T_T. Postrádám ho a to opravdu moc ! Kdyby šlo zastavit to nekonečné odbjíení hodin udělala bych to. Ovšem když rozbiju hodiny čas se zastaví jen pro ně !
Začíná mě to deptat, cítím se jak nějáká vytížená pracovní síla. Jen tak tak to stíhám se školou a klavírem. Vlastně jediná náplň mýho týdne bývá BB. A to jsem přesně nechtěla, jestli postoupíme v kvalifikaci, mohu se rovnou rozloučit s obyvatelema, protože jediný volný den je pátek a to většinou doháním hraním na PlayStationu, nebo vybíráním dárků k narozkám. Mimo to i moje spolužačky slavěj narozky, takže další pátek tu a tam a já musím sehnat dárek pro kamarádku. Phe ! Jen jestli si o ony vzpomenou -.-
Emilia
Už se nám blíží podzim a zítra bude SH slavit svou roční existenci ! Gratuluji sunrise, jsi jediný blog za ty skoro čtyři léta, který mi vydržel celý jeden rok :-) Ode mě neočekávejte žádnou oslavu, ani Emilii a nic podobného. Ať se snažím jak se snažím na Emilii není čas. Ale teď házím čerta na zeď, možná nepíšu příběh, ale detailně pracuji na postavách :-) Dělám náčrty a popisky do sešítku o hodinách, kde se většině spolužáku klíží víčka směrem dolů. Už mám 3 postavy a přidám ještě jednu :) Pak začnu psát příběh. Zřejmě to všechno odskáče ten sešítek, protože počítač mi oficiálně slouží jen jako rádio ( momentálně ).
Zase se dostávám do nálady, kdy poslouchám jen ty úžasné klavírní skladby ^^ He .. přemýšlím o klavíru, tak to bych mohla jít na konzervatoř. Když se tak bavíme o škole .. Většina starších příslušníků mé rodiny na mě slačí s mojí budoucností. Už sem si tak zaslíbila, že až budu dobře finančně zajištěná otevřu si čajovnu, kde budou moci studenti studovat a stařenky popíjet šálek dobrého čaje při dobrém medovníku o páté. A k té profesy ráda bych se dala na dabérku nebo překladatelku knih. Uvidíme zda se to něják vyvine k lepšímu nebo to se mnou dopadne špatně a dostanu vysačku s písmeny:  z t r a c e n ý případ 
Raději se už budu loučit po dalším (ne)namáhavém jednání ..
Emilia Ember Esmeralde

I could play the piano when I was 6 yrs.

7. září 2010 v 21:17 | Emilia Ember Esmeralde ^_^
Fo Judy ^^
Hi ^^
Tak jsem konečně ráda, že jsem tak nějak posbírala něco jako fantasii a čas a píšu článek :D
Upřímně vůbec nemám čas, postrádám volný 2h ! I to je málo. To je furt samé škola-basket-najíst a spát. Krom klavíru, který mi krásně spestřuje týden (♥) ve středu a pátku, který mám letos volný ( Hip, Hip, Hurrá) O basketě napíšu jen stručně, jistě pochopíte, že když se řekne liga, už to nebude jen tak ledajaká hra, už to bude muset vypadat jako basket a na to, pane trenére, není moje tělo boužel stavěno. Přežiju to a pak s tím v deváte třídě krásně seknu a žádný techtle mechtle !
Co se klavírku týče, tak nová paní učitelka vypadala minulý týden vcelka sympaticky, tak se nám snad odhalí jako dobrá nová učitelka na naší ZUŠ. Strašně mě upoutaly hlavně ty její vlasy ( krásné ), tak se na vás ve středu těším paní učitelko Raková ^^
A škola ? Ne opravdu to nepotřebuje nějáký zvláštní komentář: vše při starym ! Až na pár změn učitelů, jinak je to přežití schopné.
Možná, že vám to nepřijde divné ( vy příznivci Hetalie ) ale i přes hroznou učitelku jsem se nemohla dočkat hodiny dějepisu ! Doufám, že se konečně dozvím všechno o objevení Ameriky-Nového světa. Protože já chci zajít do podrobností ach ^^
Tak doufám milí spoluobčané sunrise-hill, že se vám tu s vaší starostkou Emiliiou líbí, a že s ní oslavíte první rok existence SH. Tuším někdy 14. vyšel první článek, takže ho tu slavnostně uveřejním :D A teda, nečekejte opravdu nic ..
Kec mimo Obec
Cose blogu týče, nemám moc času psát články, ale psát komentáře zatím schopna jsem ^^, vaše blogy navštěvuju i nadále - bez obav.
Emilia : vymyslela jsem zbrusu nové pokračování, takže poslední díl to nebude. Sic očekávejte konec tak u desáte kapitoly, ale i to je pokrok ( u mě :D )
A budu přidávat více mých vlastnoručních ( obdivuhodné, že ?) obrázků, které byly:jsou tvořeny ve škole :) Aby SH nebylo zas tak pusté přes ten rok.
Jinak jako PS: Bych uvedla, že všechna písemný blahopřání dne 29.9. uvítám ^^ bude mi totiž Emiliovských 13 let .. Krásá ^^ :D

Prozatím žíznivá Emilia Em.Es.

Why does Ken date her ?!

3. září 2010 v 20:12 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Hudba

Já si tuto úchylnou, však chytlavou písničku, prostě musela dát do svého seznámku ^^
Barbie's such bitch