Říjen 2010

Mirror's Edge OST

27. října 2010 v 14:26 | Emilia ScriptuS |  Videa

Já se do té hry naprosto zamilovala, Mirror's Edge.
A ta písnička mi boužel taky uvízla v mé děrovité paměti :D

PS: Díky bohu, že jsem se z depresivních věcí vyspala a to díky PODZIMNÍM prázdninám !
Your Happppie Emilia ScriptuS
(ps2: trochu si hraju s angličtinou)

Svět plný zářivě fialkových víl a sakur.

24. října 2010 v 17:36 | Emilia The Snow Melancholy Qeen ^_^ |  Diary
by Kechake DA*
Bona
Moji milí drazí přátelé, jak já miluji zvuk houslí. Nebo zvuk ptactva jenž zpívá cvým družkám k letu, zvuk uklidňující melodie hrajíc na černobílé klávesy piána.
Miluji pohled na bílý měsíc plujíce noční oblouhou kontrolujíce nás všechny, jak uléháváme do našich měkoučkých peřin.
Omlouvám se, ale nemám náladu vůbec psát, nějáké potrhlé články o tom jaký má taková třináctiletá holčička živůtek, že by se z toho mohla udělat. Ani ho nemám. Mám náladu tak akorát na depresivní a nesrozumitelné myšlenky, které mi dělají tak zvláštně dobře. Možná se konečně odhodlám napsat jednodílný příběh na téma Měsíc a hvězdy.
Celý týden byl jako hurikán střídajíce svou silnost, krutost a ráznost. Za celý ten rychle ubíhající týden jsem nejvíce zaznamenala pátek. Díky Bohu za pátky.
Poslední dobou se rozhoduji skončit s basketem a více naplnit mé umělecké já. Totiž, ne že by mamka výrazně protestovala, ale budu se muset rozhodnout. Buďto basket a klavír, nebo klavír a další kroužky jenž bych ráda navštěvovala např: malování, dramatický kroužek a možná i zpěv. Hodně jsem přemýšlela o houslích, ale na ty je zřejmě pozdě a jsou i docela těžké. Chci si jen více rozvinout toho umělce ve mě. Protože já cítím, že na basket se nehodím a není to moje "poslání". Vlastně mi to něříká nic víc, než jednoduše sport/ kroužek.
Áách .. sunrise hill, chci utéct do tvých končin a najít tam nějákou útěchu.

Ať už všechno listí spadá a na zem se začne usazovat bílý studený sníh.
Emilia

Sunrise family

20. října 2010 v 15:00 | Emilia Ember Esmeralde ^_^
Sunrise family
Něco co jsem nakreslila hodinách teĎ bude přibývat ^^ nejsou to bůhví jaká úžasná díla ^^ takže nečekejte vůbec nic extra !
Tohle mělá být původně Me,Alia´& Judi .. ale .. :D nevím bylo to původně knarozeninám blogu ale
je to takové jaké je Heh -.-

My Chemical Romance - Na na na

15. října 2010 v 20:53 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Hudba

zdroj: YT

Strašně se mi ta písnička líbí ta melodie se mi doslova zažrala do hlavy  ... Přitom určitě zkusím nakreslit nějákej obrázek ! :3

Řekněte A, řekněte B, Bé jako BOHNICE !

13. října 2010 v 21:36 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
MyOwnVenom from DA
Skoro jako Lízinčiny oči ♥
Zduř spoluobčané planety. Konečně jsem si udělala "čas" napsat nějákou písemnou zprávu, že opět nestíhám, jelikož budu muset zamakat absolutně ve všem. Všude se mi říká, makej na 100% a když to nejde apsoň na 90%. (Oh My Fucking God .. právě jsem doumala nad tím co vlastně znamená slovo fuck, hm zajímavý překlad xDD) Rodiče chtějí abych měla dobré známky, trenér chce abych vedla tým spolu s dalšíma 13-ti letýma a paní učitelka na klavír chce abych taky makala, kvůli soutěži, která proběhne už na jaře a prý by to "chtělo začít pomalu cvičit na soutěž".
Řekněme, že na články říkajíc něco víc, než další nudná písemná známka o mém dušením a fyzickém stavu. Pořád slibuju jak sem budu dávat ty obrázky, jenže .. eh .. já se na ten zatracenej počítač nikdy nedostanu ! (Fucking .. :-D Heh i like it ) a Emilia ? Ách, po tý holce se mi bude stýskat, ale povídka ze zvrhla v něco nepředvídatelné co vůbec být nemělo ! Jestli budu někdy psát povídku, tak jedině až ji budu mít hotovou a až budu mít dostatek času. Krom toho to zřejmě budu mít někdy za úkol na slohu tak sem občas mohu přidat moje slohovky, když se mi to bude zdát vhodný ^^ Opravdu se omlouvám, těm kteří to četli ( myslíte to vážně, to bylo nečitelný xD) a raději už mizím nalít si další sklenici návykového mléka.
Sajonára Emilia Belarus

Emilia 5.díl Vysvobození

9. října 2010 v 16:09 | Emilia Ember Esmeralde ^_^
by felicicano
Tento díl není zas tak dlouhý jak jsem plánovala, jsou tam chyby, protože jsem to včera večer nestihla zkontrolovat. Další díl čekejte spíš za delší dobu, až budu vědět přesně kdy vyjde, dám vědět. Nehodlám Emiliu jen tak ukončit ^_-

Andre Rieu

7. října 2010 v 12:59 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Hudba
Awesome, musím říct, že obdivuju klavíristy, houslisty a vlastně všechny profesionální hráče na tyto smičcové nástroje ( krom toho klavíru, to byla odbočka -.-) Víte když píšu Emiliu musím se na to "naladit" a tak si k tomu pouštím různé instrumentální skladby. A něják jsem měla náladu na doušek něčeho smyčcového s kapičkou klavíru. Našla jsem úžasný skladby, youtube je toho plnej. A taky jsem našla tohoto paná - mistra a bylo tam něco o skladbě k Romeovi a Julii, nevím jestli to bylo kvůlí těm obrázkům ale ty mi byly ukradené oproti té hudbě ! Kam se na něj hrabe Rihanna, Hannah Montana nebo 50cent. ( Pokud máte rádi tyto interperty, chápu, že nemusíte být s výrokem dvakrát spokojeni)
Nádhera ! Brafisimo - (špatně napsané) .. Ách, mám slabost pro nástroje a proto ještě před Emiliou ( zítra nebo o víkendu přidám další díl ) tu naladím trochu hudby ^^
zdroj: Youtube


Jednu donášku velké pizzy na trojku !

5. října 2010 v 16:45 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
from DA*
CiaO
Následujících pár vět budou omluvy, radím vynechat pokud vás nezajimájí tyto "záležitosti" ^^
  • Takže předem bych se ráda omluvila za nečinnosti na blogu, začínám být pohlcována školou ( krom tohoto týdne ) basketem a mým oblíbeným nástrojem. Lidi kolem mě začínají dělat nápor, že se mám snažit ještě víc. Děkuju, pěkně děkuju ! Co mě čeká ? Mám do prosince ukázat trenérovi, že budem schopny být jako tým a zamakat, na klavíru mě údajně čeká nějáká soutěž a o škole raději nemluvim, víte sami jak to chodí. Takže se omlouvám za ty 4 články o září a BůHVí kolik o říjnu.
  • Také se omlouvám za ten kraťoulinečký díl Emilii, měsíc slibuji hory doly a nakonec vyjdou jen čtyři malé odstavečky s poněkud nečekaným závěrem .. Heh ^.^'' ale tentokrát potřebuji domyslet závěr aby to nevypadalo nerozdělaně a pokud to budu stíhat, snad budou ještě 3 díly, pokud lenost ve mě nepřevládne a já to dalším dílem ukončím. Plánuji dělat nějáké ty nesmyslné jednorázkovy co Emilia měla původně být :D Já jsem každý díl domýšlela až na poslední chvíli, to je zřejmě dost hezky vidět na tom nedomyšleném a nesladěném ději. Nu nic, ze mě spisovatelka asi fakt nebude ^^
  • Pak se také omlouvám za ty slibené obázky, tkeré jsem stále nebyla schopna hodit do skenneru. Někdy se tu objeví :D doufejme


Emilia 4.díl velké ztráty

4. října 2010 v 11:36 | Emilia Ember Esmeralde ^_^
Omlouvám se, že jsem tak dlouho slibovala, ale nedala sem další díl.
Totiž já má málo kdy náladu na odstavce, ale když už se tedy donutím psát, tak to většinou stojí za to ^^ a rozepíšu se. Mám napsaný i dalšíl díl, jen ho doladim, takže ho očekávejte příští týden ^^

from KeriaAzariah form DA*ŽIJU !

1. října 2010 v 9:02 | Emilia Ember Esmeralde ^_^ |  Diary
eIFEL
HELLOO !!!
Vaše 13-ti letá Emilia se hlásí po té menší pauzičce a zároveň by se omluvila, že to tu nechala tak prachopustě hnít. Ale nyní máme celý týden volno. Spolužáci tomu říkají prázdniny, učitelé případ nouze a já ? Čas pro Mirror's Edge, Emiliu, Anime a Sunrise-hill.
Celý jeden krásný volný týden, to abych začla psát úkoly, abych mohla více času trávit na kopmjůtru. Jestli se mi podaří prolomit lenost zapnout druhý počítač, tak přidám i moje výkresy. Něják se mi zdá, že jsem v malování pokročila, akorát jak který obrázek se mi povede, tak jak si představuji. Ách, kromě těch obrázků už bych opravdu měla dopsat tu stránku Em .. Já totiž něják postrádám náladu psát, s vymýslením příběhu nemám problém, ale to psaní. . .
A když už teda máme to příležitostné volno tak musíme mít samozřejmě hodně úkolů. Docela mě rozesmálo zadání na sloh-vyprávění: Ve škole se netopí .. tak to teda opravdu nevím jestli budu psát slušně, nebo se trochu pustím s uzdy. Líbí se mi představa popisování zeboucích se zimou spolužáků a já v teplém kabátku, v kterém mi nakonec stejně byla zima. ^^
Tak já se prozatím loučím, já jsem totiž dostala program na videa a to bych nebyla já, abych něco nenatáčela ^^

Sayonáára
Emiilliia
Pro Judi
děj se odehrává v roce 2113
a bude to v Casablance