Listopad 2010

Earl Grey, prosím ..

27. listopadu 2010 v 10:46 | Emilia Script |  Diary
Jen se zamyslet nad tím, proč jsem každý víkend seřvána za nepatrné maličkosti. Většinou jsou tyhle ty hádky mezi mnou a rodičema hlavně o vedení jakési "války" mezi mnou a sestrou. Né že bych ji nenáviděla, ale je to trochu jednostranné a já se NEHODLÁM podřizovat malé holce, dělám to už takových 5 let od jejího narození a dál to hodlat nedělám. Budu jednoduše samostatný člověk, který se nebude podřizovat malému dítěti. Ne !
Snažím se tu sice klidnit, ale přitom mi útěchu většinou přináší četba. Momentálně jsem se dala na detektivky ( dobře, mám rozečtenou pouze jednu, ale vypadá to slibně). Už taková čtvrtá kapitola mě k sobě naprosto přicucla a jediné co mi bránilo číst dál byl pozdní noční čas. Škola je škola, na tom se boužel i s knížkou nic nezmění. Kniha počká, škola ne. A tak jsem si dnešní nepříjemné ráno zpříjemnila aspoň tím.
Jak tak čtu o paranormální pátračce ( lépe detektivce) Gildě, láka mě okusit sepsat vlastní příběh. Už jsem začala s úvodní kapitolou, většinu sepisuju ve škole, jelikož je má fantazie více přístupna než doma :-). A tak jsem si myslela, zda se mi podaří to dokončit, že bych to tu na S-H zveřejnila, pokud by jste chtěli. Ještě si to pořádně rozmyslím, ale píše se to docela samo, akorát si budu muset sestavit osnovu. Možná ji uveřejním už na Vánoce či Nový Rok, uvidím, podle toho jak budu ochotná :D
DA*Kreslené pohádky ! Taková má pozůstalost z mládí. Nevím co mě na nich tolik fascinuje, jediné co vím je, že kdykoliv narazím ne hezkej kreslenej seriál ( většinou na Minimaxu ) naubráním se sledování. Přijde mi to lepší jak pořady na Prima Cool, jako kdybych se vrátila v čase a já aspoň na půl hodiny mohla být znova ta malá, roztomilá a hodná Terezka, kterou měli všichni tolik rádi. Upřímně mi ty časy dost chybí. Nedávno jsem nad tím uvažovala půlku noci, jaké to bylo krásné, jak si se mnou všichni hráli a já byla takovej kuliferda. :-D Kdyby byla ml. sestra stejná jako já, milovala bych ji k zulíbání. Jenže ona je boužel takovej můj protipól a boužel se v tomhle případě póly nepřitahují. Neustále si kladu otázku, proč mě mají ostatní děti raději než zrovna ona ? Bratránek a i sestřičky mých kamarádek se ke mě chovaj daleko líp než ONA ! Když vidím jak spolu všichni vycházej je mi docela i teskno po tom, jak mi malá Róza usnula v náručích, ješte jako malé miminko.
Jak říkavá můj spolužák: Co bylo, nechme být.
Takže mi nezbývá nic, než jít na tu pitomou zabíjačku, kde bude maso, maso a zase maso  (prozměnu). A večer jít na nekonečné rozsvěcování stromu na náměstí, které mě už absolutně přestalo bavit, jelikož mi pokaždé nohy umrzly na dva velké rampouchy i přes silné ponožky, boty a několik vrstev oblečení. A aby toho nebylo málo, zítra budu muset zřejmě odehrát zápas v mých nejoblíbenějších Coverskách T_T Halellujah, chci konec tomu všemu.
+ Neustále probíhá pátrání ( mé osobní ) po mém milovaném Maxíkovi ( plyšáčkovi ) a opět jen kvůli SESTŘE ! Kdyby to byl jenom takový plyšák, bylo by mi to jedno. Jenže já ho mám ode dne, kdy umřel můj první králík a taky vlastně můj zvířecí kamarád a "terapeut". Tak ať s tím dou už do HÁJE !

Your Emilia Script * Stevensen

Chyby si člověk nemůže dovolit ! A přesto je dělá.

23. listopadu 2010 v 15:03 | Emilia Script |  Diary
DA*
CIAOOOO !
Opět vás jdu otravovat popřípadě zabavit svým dalším stohem poznámek a různých nepochopitelných připomínek.  Letem světěm za prvé: SH má nový desing a udělala jsem ho na motivy toho překrásného laye od Alinky. Moje fantazie dala výpověď takže se omlouvám, zda li to bude vadit :-D Ale dlouho to tu nezůstane. Na jaro si tu dám zase ten Aliin.
Poslední dobou jsem na počítači jedině jako žhavý fanoušek YT nebo pařmen všelijakých her, které pobývají u mě ve skříni, a proto se omlouvám za mou častou neaktivitu a tímto koncuji s omluvami a také se omlouvám předem. ^^
Upřímně, moc věcí se za poslední dobou nezměnilo, až na zvláštní "dilema" s tím že nevypadám jak bych vypadat chtěla a to ... ehm ... no jednoduše si myslím, že sem tlustá. Vždycky jsem si říkala, že tohleto ke mě nikdy nemůže přijít a hle ! Boužel má vůle nikdy nebude silná na tolik abych držela dietu :D to už je fakt moc, já můžu nanejvýš trávit svoje volný odpoledne pohybem. Phe :P :D
No raději to nebudu rozpitvávat, protože by z toho mohlo vylézt cosi nehézkého a raději vzpomenu pár mých krásných vzpomínek na mé nádherné dětství. Teda dětsví rovná se léta do první třídy, pak už to šlo z kopce. Milovala jsem ja o mě všichni pečovali a ten náš úžasnej skromnej byteček o třech místnostech. He ^^ upřímně mi to docela chybí. Co bylo, bylo, co bude ? Jen rok 2012, který ač jsem skeptická, docela bojim. Spolužákova babička ani nebude kupovat dárky ten rok :D Prý to je zbytečný.
Možná to má něco do sebe.


Hetalia AMV

11. listopadu 2010 v 14:37 | Emilia Script. Your KING ! |  Hudba


Pokud chcete vědět něco o Emi: v mém životě se vůbec nic neděje až na nepřetržitou unavenovost a touha po pořádném spánku, který trvá nejmíň 10 hodin. O víkendu tu v sobotu nebudu, takže článek napíšu možná až v neděli, nebo přidám Sasukeho :D kterého jsem zkoušela nakreslit ale nijak to nedopadlo. Příště si vemu do merku Rusko nebo Bělorusko.
PS: Už jsem říkala se válka stala mým nejoblíbenějším tématem ? Válka ♥ Válka ♥ Válka ♥

Emiliny poznatky

8. listopadu 2010 v 14:45 | Emilia Scripti. Your KING ! |  Diary
599*873
Ahoy my ghostly friends ( ? )
  • Už vím co si budu přát k mým oblíbeným a vyděračtským Vánocům. TABLET ! Ale pro letošní rok budu tak milá na své drahé a štěstím posypané rodiče, že si ho budu přát až příští rok. Oh mám lepší nápad, co takhle k narozkám ? :D Ne Vánoce jsou kouzelnější. To mi připomíná, že už bych si pomalu měla sestavit přání nebo spíše metrový papír s věcmi, který by mi Ježucha mohl laskavě přinýst. Ale když v sobě probudim trochu té skromnosti, tak už teď jsem ráda za ten Camp, Anglii, Tábor a výlety, které se teď neustále platěj. Tak si tak říkám .. kde mamka ty peníze bere ? V mé kasičce je velice malý výskyt papírovek.
  • Reprezentace v Olimpiádě. Dobře tak teď už začíná jít do tuhého. Trenérka nám dala nabídku na výběrový kemp, kde se vybere 10 nejlepších hráček a ty budou reprezentovat náš kraj v Olimpiádě. Na tohle existuje jedno úžasně sousloví OMFG. ! Prosila jsem se někoho o tu reprezentaci ? Ikdyby ne jedu tam. Tak jako tak smůla ?
  • Kopeček plný slunečního svitu by rád zavítal nový kabátek. Teda spíše já. ( Taky vám přijde, že jsem čím dál tím víc lakomější ? ) Pokusím se o kvalitnější design, ikdyž nic neslibuju. Moc dobře se znám a udělám to spíše během volna což znamená o víkendu. Můžeme jen doufat, tento víkend nestrávím stejně jak ten, co právě skončil. Ani se neptejte *výraz velké nechutnosti sama nad sebou*
  • Skromnosti !? Mimo blog a ty mé ostřesné keci o lakomých Vánocích můžu mluvit o nejupřímnějším a nejlepším pondělku za tento školní rok. Zvláštní spolužákům přišla vtipná moje sarkastická upřímnost, a jsem za to ráda, jelikož jsem sarkastická od jakživa. Holt jednou mrcha pořád mrcha. Ale mám i své světlé stránky na které si zrovna nemohu vzpomenout ... Eh -.-''
  • AkatsukiTeamCZ udělám takovou menší reklamku. Pokud máte rádi Naruta a český humor ? :D Jednoduše české provedení naruta tak zavítejte na YT a vyťukejte si tuto sympatickou skupinku čechých Cosplay a musím říct, že na české kvality jsou dobří ^^ ( Ha stinná kritika )
Tak moji milí zlatí duchovní přátelé .. Loučí se s vámi vaše zakrkla Emilia S.
Bye, Bye

The Flood - Belarus

6. listopadu 2010 v 21:17 | Emilia Script |  Hudba


Přijde mi naprosto dokonala a vystihující. ♥ A samozřejmě má u mě velké plus s klavírem
odkaz zde - music

Těch pár bezvýznamných řádku a ENGLAND !

3. listopadu 2010 v 14:41 | Emilia Script -- |  Diary
Lonely Emily/DA
Bona moji drazí, milí. Tak čímpak mám začít ? Dobře začnu formálnějšími záležitostmi, vlastně spíše blogovými. Musím se opět nesnesitelně omluvit za tu nečinnost jak na vašich blozích, tak i tady na Sunriském kopci. Opravdu se moc omlouvám za ty mé "sliby" jednorázovek na počtení, ale postrádám fantazii, čas a klid na jen na články, takže pro takovej příběh se shání ještě těžcejic. Ale tak už nám utekly ty podzimní prázdninya já si plánovlala tolik věcí, ale zvládla jsem jednu a to pařit od rána do večera Sims a Mirror's Edge. Teď jsem v takovém Sims kolapsu, jelikož vyšlo Po Setmnění a představa simčíka upírka je více než lákavá. Zrovna minulý týden jsem si udělala fakt pěknou siminku, která měla být metalistka a velký blázen do černé. Fakt pěkná, ale jelikož žádná pořádná kytara v sims není a metal v rádiu nehrajou, tak jsem z ní udělala takovou rockerku řekněme.
Strašně bych chtěla mít její pokoj, co se týče designu OH ! Daleko lepší než ty moje růžovo-žlluté zdi s awesome koťátky a PSAMA ! OeMdŽí vůbec v tom pokoji nechci bejt a zároveň tam trávim tolik času, ale snad se dočkám návštěvy oné paní designérky, která by mi pomohla sestavit pokojíček podle mých nekrásnějších snů. A nedávno mamka dostala kontakt na paní, která by mi nakreslila na zeĎ cokoliv bych si řekla ! AweSome .. Mám si tam dát kočku ? gorkussku ? nebo Emily ? Vůbec nevím a budu to muset pořádně promyslet. Přece jenom tam ten obrázek nějákou dobu bude. Od pokojíčku musím už konečně přeskočit na tu neawesomnější událost, která mě čeká .. Pojedu někdy v květnu - březnu do Anglie na výměnný pobyt ! AWESOME ! Ikdyž to bude trochu horší, jelikož se nepodívám hlavně tam kam bych chtěla, ale i tak ! Konečně pojedu do země do které jsem tolik chtěla - Do Anglie ! Awesome, Awesome, Awessome ! Ovšem na jediné na co se netěšim je cesta busem a trajektem. Nemám s panem autobusem zrovna nejúžasnější zkušenosti, jelikož taková celonoční cesta do Itálie se hezky podepsala na mých zádech, nohách a hlavě. Všechno mě bolelo a teď mám jet celej den ? A to jenom s písničkama na 3h a 35 minut ? Budu si jich muset stáhnout 100 aby mi vydržely na celej den ! No ale tak si to snad s tou moji kuřáckou ( boužel ) blondýnkou vynahradíme.
Tak konečně pár minutek času,ale teď už musím jít na klavír.
Bye my awesome friends
Emila ScriptuS