Prosinec 2010

Hoho ho ... Merry ( bloody ) Christmas x)

24. prosince 2010 v 14:03 | Emilia S. |  Diary
My teddybear Mika
Tak dobře, dobře.
Vím že tu tu opět upadá do nicoty, ale já poslední dobou tak něják neumím popsat ty všechny pocity ve mě. Děje se toho strašně moc ^^ a každej den pevně doufám, že se něco změní. :D Ale jinak jsem moooc spokojená :-) Vánoce už ani neberu jako svátek :D Jen jako rodinnou sešlost a pak tedy jakože ty dárky. Něják se to ze mě letos vytratilo a ve mě převážně dominuje něco úplně jiného ^^ Sama nevím co.
Jsem nanejvýš spokojena, až na nějáký nedostatky, ale řekla jsem si, že se tím nebudu zaobírat, beztak to nemá žádnou cenu.
Tudíž já vám všem přeju ať si užijete Vánoc dle svého, ať vás nic nerozčiluje, ať je prožijete "na plný  pecky" ... Ať se vám splní i ta nejnesplnitelnější přání a k roku 2011 ... Snad jen hodně úspěchů ^^
Všechno krásné k svátkům přeji.
Vaše Emilia.


Once upon a winter

13. prosince 2010 v 14:48 | Emilia S. |  Diary
DA*
Vyběhla jsem ze školy ven co nejrychlěji to šlo. Nohy mi utíkaly téměř sami. Taška mě každý krok udeřila do stehen, ale já nespomalovala. Něco mě hnalo vpřed. Stále dál a dál.
Zastavila jsem se na opuštěné zasněžené cestě, která vedla do sousedního městečka. V tu chvíli jsem si vlastně podala otázku : Proč ? Sedla jsem si na studený sníh skrčila nohy a opřela se o ně. Pozorovala jsem ptačí rodinku, která se uhnízdila na zamrzlém stromě pokrytém sněhovou dekou. Najednou mě z toho bez myšlenkovitého pozorování vytrhl něčí hlas. Byl to nevlastní bratr, který za mnou zřejmě běžel celou tu dobu. Pomalu jsem se otočila a ucítila jsem jeho rty na mých.
Opět jsem si pokladla nesmyslnou otázku: Proč ?  • Tohle vůbec neberte vážně, jen něco jako taková menší fantazírní záchvat
Konečně ... Čáu hlasím se z malé kanceláře na kraji města. Teda téměř na kraji. DObře tak blízko centa *Stop*
Momentálně nemám čem psát, tedy upřesňuji nemám vůbec nápad jak bych napsala všechno co se dělo v jednom dni. Na mě je to holt moc. Jsem k polytováníhodná. Nedávno jsem při odpoledním procházení zasněženou loukou vymyslela opravdu hezkou "pohádku" o Zimě a jejím milencovi Mrázovi. Bylo to docela pěkný, akorát vždycky když jsem u počítačové klávesnice nebo papíru, tak mám VOKNO a ze mě vytáhne jakýsi pokus o něco jen hodina slohu, kde je povinnost psát. Tudíž se omlouvám i za malou aktivnost na blogu celkově ^^
Naladím na trochu současnou strunku, která možná zní dobře všem a to Vánoce.
Hehe ^^ Tak mooooooc ( ano opravdu moc ) bych chtěla tu paruku. Boužel silně pochybuji o pochopení rodičů. Ale já bych moc ráda konečně začala nějákým cosplay. Chtěla bych načíst EtS nebo Bělorusko ... taky Rusko by bylo fajn :D a nebo stará klasika Naruto. Ale tááák ráda bych něčím začala. Ted skládám největší úctu k Shiki která udělala moc pěknej cosplay Norska ?? :D Fakt se ji moc povedl .. ta čepice :D awesome ...
Královna počítačových her ano, ano, ano. Tak mi s radostí přezdívá děda, kterej prostě nedokáže pochopit babiččinu a moji vášeň pro PChry. (V mém případě ještě PS2) A teď se prosím nedivte ... mý babiččce je 54 myslím a rozhodně to není typická česká babička s puntíkovanou čimsito a legínama :D ne opravdu ne .. já mám totiž moderní důchodce ( ani to ještě ne :D )
Poslední dobou jsem čím dál tím víc závislá na stavění středověkých měst nebo zoo. Ale stále, stále toužím po mé hře z dětství : FREEDOM FORCE vs. THE THIRD REICH ( ne, není tam chyba :D takhle to je na obalu )
Ooo tolik se mi stýská po kouzlech, Alchemys a El Diablovi .. :-D Žůžo .. a tak ten neskortný chtíč po této hře hasím ve hře Medieval Lords. Božská hra. Až na to, že když si neuložíte postup a vypne se vám počítač, tak to docela zamrzí. A ještě když přiložíte, že se vám daná kampaň nedaří udělat už takových 5 měsíců a teď jste konečně pochopili co máte dělat aby vaši poddaní neměli hlad a vám se do kasičky nastřádalo pár hezkých milionký, porazili Huny a dodělali tu pitomou ÚROVEň !

Tímto prodnešek končím ^^ zítra jedeme na exkurzi do Škoda Auto tak zkusím podat nějáké hlášení ^^
VAše psychicky i fyzicky vyčerpaná "láskou" Emilka :D
Mikuláš ztratil plášť a poslal ho rovnou ke mně.

4. prosince 2010 v 20:27 | Emilia S. |  Diary
(Avatar by Asheen.Layfor.blog.cz)
Bonjour
Začínám využívat skutečnosti, že moje malá sestrička se někde v hloubi duše bojí čerta. Boužel mi bylo zakázáno ji strašit, ale takové menší sesterské škádleníčko vadit nebude. :D Víte, ona je to určitá úleva říct " ..., nebo to řeknu tomu čertovi" a pak si jednoduše jít sednout a dodělávat to své. Jak jsem řekla, mým milovaným rodičům se to ani zdaleka nezamlouvá a jednoduše mi vodseknou, že si čert vodvede spíš mě. Žádný problém, ráda bych udělala i report jak to v tamovýmhle pekle vypadá. :D Za čerta určitě chodí přestrojený Ivan anděl bývá Arthur a kdo bude ten hrdina ? Ano náš všemi milovaný Alfred si s velkou radostí nasadí mikulášskou čepici.
S tímhle bych se na Mikuláše i těšila ( taky, kdo by nejásal mít ve dvěřích tyhle tři, óó pardón ještě samozřejmě náš awesome prussmikuláš .. ten chybí ), jenže k mé smůle k nám zřejmě přijde nějáká partička známejch a všechno proběhne beze mě. Já akorát ( za cenu útěchy ) dostanu taky dárky, čokoládovej kalendář ( kterej jsem si VYŽÁDALA ! ) a možná nějákou tu šmouhu na tváři ( ale to spíš ne, já sem suchar ).


vaše právě zklamaná Em.
PS: Nakonec jsem já tady ta špatná starší sestra, a jsem. Gratuluji k výběru sestry, vybrala si špatně.
PS2: Nesnášim Mikuláše, raději strávim celej den u počítače než poslouchat co smým.
PS3: Mám ráda svoji rodinu, ale aspoň tu sobotu by mě mohli nechat zakuklenou ve svém pokoji. Jen jeden den TT_TT.
PS4: Omlouvám se za krátký článek, je  tu nový desing a .... sajonáára