Leden 2011

New hetalia character songs ( love, love, love it ! )

28. ledna 2011 v 19:40 | Emilia S. |  Hudba
TT_TT Už musím sehnat tu paruku na Rusko ! Já už chci konečně začít pracovat na nějákým kostůmu. Jestli dostanu na vysvědčení money ( hell yeah ) tak si půjdu pořídit modrou uniformu a pak tu paruku !!! GRAHHH !!!

K písničkám: Belarus&Ukraine
Nemusím tu snad rozepisovat, že Natalia je jedna z mojích nejoblibenějších postav ^^ Muhe, ale tahle písnička ? :D Oh v mém mobilu obsadila místo jako vyzvánění. Dala bych si ji i na budíka nebýt řvoucího Pruska na začátku !!Sebevražda, samovražda ... ^^

28. ledna 2011 v 16:31 | Emilia S. |  Diary
from DA*

poznámečka* TIRED, TIRED, TIRED !
                      *Vzhledem k mé neunavné nutnosti se omlouvat, se omlouvám za aktivní zimní spánek blogu.

Right ^^ Zdravím všechny jenž ještě nestačili okusit kouzlo sebevraždy. Do žhavého tématu týdne vymyšleným naším úžasným "SRDCEM blogu" se raději vrhat nebudu, ale bylo to to první co mi vlezlo pod prsty.
Za prvé, jak jistě všichni slyšíme, vidíme a popřípadě i dýcháme, blíží se nám konec prvního pololetí plného krásných nezapomenutelných okamžiků posypané řehtáním rozmazlených puberťáků. Já bych k tomu měla snad jediné: KONEČNĚ ! Oh yeah, konečně, konečně, konečně je ta snaha ( "snaha" ) potvrzena bílé na černém. Bude to tam stát a nikdo to už nesmaže.  A to ani nemluvím o tom trumfu, že si opět můžu hrát na Mrs.Inteligent. ^^

Užž za dva týýdnyyy !! COMING SOON !! Už a dva týdny proměníme chatku v Krkonošských horách ( pokud se nemýlím ) na sídlo plné 13-ti letých úchylných dětiček. Musám přiznat, že jsem se po oznámení zájezdu vůbec netvářila bůhví jak nadšeně, ale nakonec přece jenom Fondie jeden, takže to tam žádná nuda nebude. Pokoje naplánované, oblečení rozmyšlené a teď už jen zbývá odpočítávat dny ^.- (raději nezmiňuju, tu nehoráznou natěšenost na šesťáky válající se ve sněhu kvůli pádu na běžkách, muhehehe the devil will be with you) Ouh šesťáci ... pubertální rozmazlení výrosci. Rozdělení rovnou do několika skupinek ta nejhorší je snad skupinka holek poslouchající metal, pop, rock, dance ... vlastně všechnu tuhle patlaninu a co je na tom nejhorší ... ty jejich ubíjející pubertálně nechutné ( já to slovo musím použít ) výgeby - toto slovo prosím nepoužívejte v mé blízkosti ^^ děkuji. Jediné c čeho mám radost je snad fakt, že jim to nehodláme s Carrie pobyt v hotelu Žalí nějak zpříjemnit, těšte se milá děvčátka. ^.-


Do you know what is the internet for ?

14. ledna 2011 v 17:49 | Emilia S. |  Hudba
Dlouho jsem koumala, kam že mám tyhle tu písničku zařadit :D
Ale nakonec sem ... určitě se koukněte i na ty videa k tomu.
XD Kdybych byla v nějáký cosplay skupině, neváhala bych a okamžitě bych na to něco natočila.
Úžasnej obrázek Hetalistickýho dua xD napadá mě zatím Francis a Arthur xD
Boombox

8. ledna 2011 v 16:50 | Emilia S. |  Videa
*Slina u pusy* Grahhh, vím že další týden přidám sotvna jeden článek, ale tohle sem prostě musím dát. :D Tu písničku jsem slyšela už dřív, ale tohle !
Alfred to zase rozsekal a naprosto nejlepší je ten poslední refréén :D
Yep konečně jsem rozluštila kdo tam zpívá s USA .. :D


Počínající filozof

8. ledna 2011 v 15:12 | Emilia S. |  Filozofka v akci
  • Bojíme se být sami, proto máme Boha.
  • Každý je nucen k tomu BÝT dokonalý.
Toť vše nesmyslné, co jsem stačila vymyslet. Neříkám, že to má dávat smysl, ale něco v hlavě ( mé druhé já ???? ) mi říká, že to tak je.

Apres Moi

8. ledna 2011 v 15:09 | Emilia S. |  Diary
DA*
Zdravím ^^
Jistě jste si všimli, že menu je jaksi nepořízené, nedodělané. V nejbližší době to hodlám spravit ^^ akorát mi dejte trochu času, poslední dobou mám totiž čas na všechno kolem, jen NE na "potřebné" věci.
Týden mi uběhl poměrně rychle, stejně jako minulý rok a stále mě udivuje jak se tolik uidálostí může odehrát během jediného týdne. Stalo se, stalo a nechci se tím už zabývat.
Když tak nad tím přemýšlím, je tu něco o čem bych psát mohla. Ježíšek byl tak laskavý a rozluštil na mém seznamu přání i Hetalii, a to by nebyl Ježíšek, kdyby mi nekoupil všechny knížky na seznamu ve snaze mě udržet u četby. Hehe a tak se můžu pyšnit třemi mangami APH ^^ na mé zaprášené poliččce s knížkami a dalšími šesti mangami.
Já si ji samozřejmě brala i do školy, protože taková matematika by se rovnou mohla jmenovat: hodina volných činností.
Hehe a tak jsem si četla a K. si povšimla, že si zase čtu mangu. A něják ji to zřejmě zaujalo a poprosila mě, zda bych ji to někdy nepůjčila. Okamžitě jsem se chytla naděje toho, aby jsme spolu mohli rozebírat co já vím, třeba Rusko a moje milované Bělorusko :D a div jsem ji nezařvala rovnou do ucha: Jasněěě !!
*PS: ^^ Každý týden budu přidávat pár mých nápadů, viz. další článek.

Pár čistých holých faktů

2. ledna 2011 v 18:02 | Emilia S. |  Diary
  • Byla jsem hrozná, kdybych byla naprosto odlišný člověk a stála bych vedle sebe, s pohrdáním bych na sebou ohrnula nos.
  • Do hlavy se mi stále nechce vnuknout vysvětlení, jak jste proboha mohli přečíst ty moje nekonečné, rozum brající články ?
  • Z některých věcí jsem jednoduše fakt vyrostla.
  • Taky si budu s nechutí číst příští rok tyhle články ?
  • Fakt je, že se za tím to co bylo, nedá jednoduše udělat černá tlustá čára. Ale já se o to pokusím.

Oběť

1. ledna 2011 v 17:20 | Emilia S. |  Myš a PhotoFiltre
Oběť - Emilia Scriptus
Obkec: Já vám nevim, asi jsem zešílela nebo co, ale z tohohle mělo být naprosto něco jiného. :D Pomineme tu potanici na hlavě, která má představovat prosím natupírovaný účes, prosím. Radějí už bez komentáře.

Happy new year ... 2011

1. ledna 2011 v 1:07 | Emilia S. |  Diary
Russia
Pláč, smích, rachejtle a rozlitý šampus na sněhu. Ano tak se dají popsat první okamžiky v tomto roce.
Kdybych se měla ohlédnou za tímto rokem najde se pár úžasných okamžiků, na které nikdy nezapomenu. Jak ty v reálu tak i tady mezi Vámi. Moc vám všem děkuju, že jste vydrželi s tak protivnou, otravnou a vlezlou Emiliou, že jste vydrželi ty moje období, kdy jsem vlastně hledala sebe samu.
Tak něják jsem se už našla. Vím kam patřím ^^
Za tenhle rok jsem se stala mangofilní, animofilní, puzzlofilní, kočkofilní, knihomolkou :D O prázdninách jsem si rozdívala Med a Čtyřlístek, Death Note, Naruta, stále ještě FairyTail, občasne Hetalii ( ale tu spíš čtu jako mangu ♥ ), The Boondocs ( myslím že se tot tak píše xD je to to nejdebilnější anime co jsem viděla ale zasměju se xD ), chvílemi jsem posedávala u čaje o páte spolu se Sebáčkem, a teď se o půlnocích tajně koukám na Soul Eater ..
Řeknu vám :D větší blázen u nás v městě není.
Za tenhle rok jsem opravdu prožila pár opravdu krásných z paměti nesmazatelných okamžiků, ale bylo tu i něco co se mi za poslední roky nevyhlo ani jednou.
Umřela mi moje nejvěrnější psychologická poradkyně v kočičím těle ... Stázinka ... Když jsem se tak koukala na ty lítající vzduchem rachejtle co mi každou chvíli připomínali obrazce z geometrie, místy i osoby ... chtělo se mi brečet. V zmrzlých rukách jsem držela sklenku šampaňského a jen těmi nejkrásnějšími vzpomínkami jsem si připomínala Stázu, jak u mě lehávala, jak mi ráda asistovala u počítače, jak se stala mým zvířecím budíkem, vždycky jsem se jí vyplakávala a ona jako kdyby mi chtěla pomoct, nebo já nevím. Možná mi už kape na maják, ale já si dokážu k těm zvířatům utvořit tak svázanej, utaženej a ještě dvakrát převázanej vztah, že si někdo musí klepat prstíkem na jeho vrásčité čelo.
Abych už ukončila to nekonečné žvástání :D které jste možná ochotni číst.

Moje poděkování patří Vám všem, Judy, Ali a i Shiki ... Já jsem ráda že aspoň vy jste ochotny číst tyhle žblebty a přeju vám do tohohle roku jen to nej ... ^^

Vaše novoroční Emilia Scriptus.