Únor 2011

APH Nordics - Pron Song CMV

27. února 2011 v 13:25 | Emilia S. |  Hudba

Aby tu nebylo tak prádzno, pro informaci : Emilka je doma, akorát se těžce pohádala s computrem a tak jsem se šla vyplakat na ramínko PlayStationovi, ten mě pozval k sobě a tak si užívám nevěry :D Má fungovat šotek jeden počítačskej, může si za to sám !
A tak nyní nebudu moc k dispozici ^^ ale vy jste určitš zvyklí :D
Dot com, dot com ... Dot com ♫

Still Strange

6. února 2011 v 10:52 | Emilia S. |  Diary
Ciel from ZeroCahn


11.2. Edit: Nyní budu dva dny nedostupná svému blogu. V neděliě odzjíždím na lyžák se školou a příští víkend zase jedu na jarní prázdniny do Itálie. Aspoň o těch jarkách se pokusím si zavést deník, abych to tu trochu obživla. Menu stále nedodělané ( jak se dá také ode mě čekat), ale snad vám to tolik nevadí ^^ Až se vrátím plánuju menší změnu designu a to menu do toho zahrnu.
News: Vyhrála jsem 2. místo na okresím kole v Národní klavírní soutěži, sice bez postupu, ale jsem ze sebou maximálně spokojená ^^ a to mě posunuje ku předu a ještě ke všemu jsem poznala pár moc milých holek.
Future: Chci natočit a dát na YT svoje skladby, takže se těšte, dala bych je i sem.
A nezbývá mi prozatím říct nic jeného než sladké nashledanou za dvy týdny.
Nevím. Po vyčerpávajícím pololetí si teď dávám na chvíli pauzu od všech možných úvahách a myšlenkách, jistým způsobem mi to bere energii, ikdyž to dělám vlastně z vlastní vůle. ( *OFF* )
Vlastně to bude jenom tenhle víkend. Proč si vždycky po zápase připadám jak snědené jídlo, vypitý čaj nebo snad jak vypnutá televize ? nevím ..
Jen tak si chodím světem. A vlastně ještě nevíte, že mi umřela další kočka ? Ne, pokud si dobře vzpomínám nikam jsem to nepsala ~.~ Chudák Lizie, měla jakési tumory v ledvinách, ať odpočívá v pokoji. Když jsem pak nad tím v noci dumala, uvědomila jsem si fakt, že je daleko lepší vědět o smrti, než se trápit nad tím kde teď zrovna je, co dělá a jeslti ji je dobře. Jisté věci se prostě vědět musí. ( Sakra, ale já nemusím vědět ty věci, kterými mě spolužáci zahrnují, diť já jsem vlastně jedna velká krabice s nápisem: SECRET ! Neeeeeee ... *ukazuje prstem do krku*)
Jako náhradu jsem rovnou dostali jednoroční kočičku ( už mám pocit, že ty kočky jsou snad sourozenci ), je stejně černá a má naprosto stejnou barvu očí. Samozřejmě ve tvaru těla se trochu liší, ale už ( sorry, Chiky ) mě fakt přestává bavit mít doma pořád tu samou čenrou kočku se zelenýma očima. Oh Gosh ! To by nebylo, ale bylo všechno perfect(ní). Sice se nechá hladit, šťouchat a všelijaké různé věci *úšklebek*, ale je neuvěřitelně plachá a pokaždé se schová na nám neznáme místo. Věřte mi, kdybych s touhle kočkou chtěla hrát na schovávanou, já bych ten vítěz rozhodně nebyla.
Ale tak, kočku máme a po úmorném přemlouvání ( "Kikinu já mít nechci !" .. " A proč ne ? " ... "Z osobních důvodů !! " ) jsme ji tedy dali jméno Chikyna. *Hell Yeah, Čikynka vyšla*
Kočky, kočky, kočky ty zvířata miluju, ale proč mám s nima sakra tolik starostí.
O_O *Přečte si znovu celý čánek*
Vážně je ten článek jenom o kočce ?
*Obecenstvo souhlasně kývne*
Heh O.O'''