Březen 2011

Say Hi ! I'm Still Alive ...

31. března 2011 v 16:03 | Emilia S. |  Diary

Bude to le .. počkej si .. gendární !

Say Hello ! Jistě jste si všimli, že blog něják zanedbávám a za to se přirozeně omlouvám. Snažím se přidávat komentáře hned při přečtení vašeho článku, ale poslední dobou dávám přednost mým nedohraným hrám a on-line filmům.
Filmy a seriály online. Yeah, to je teď moje slabost, má denodenní dávka uvolňující látky, můj nikotin. How I Meet Your Mother mi neustále hraje na ploše obrazovky a já se ne a ne odtrhnout. Místo Drbárný ( FB ) teď trávím čas na kinotipu.
PLACÁK !
Dobře, vím, přeháním, ale kdyby jste viděli můj pokoj, jistě by jste pochopili :D A když to nejsou seriály a filmy, tak se plácám s Fable: The Lost Chapter. Tak proto tento odstavec raději nečtěte a prosím vás o pochopení jednoho třináctilétého závisláka človíčka.

O růžové princezničce

6. března 2011 v 15:40 | Emilia S. |  Pero a inkoust

About pinky princess ♥

Než začnete číst: Tenhle příběh jsem napsal asi před rokem. Docela se mi to zalíbilo a tak jsem se rozhodla oprášit tuhletu frašku a dát ji trochu jiný nádech - ( neberte to doslova, jen jsem opravila chyby a přidala pár přídavných jmen)
A tak pokud si chcete trochu zkazit nebo snad i zpříjemnit odpoledne nějákou amatérskou literaturou, je zde k vašim službám.