Duben 2011

Genius and fairy

23. dubna 2011 v 23:17 | Emilia S. |  Diary
I'm genius ! ... *Ehm* and fairy, of course !
Už jste někdy měli pocit, že máte v hlavě nekonečnou hromadu nápadů, jak dobře začít článek, ale nevíte jaký použít ?
Jestli ano, tak já vám s (zahořklou) upřímností říkám, že já ten pocit rozhodně nemám ! Nikdy nevím jak začít.
a někdy mě prosté ahoj vyvádí z mé naprosté orginality
Hi, look at MY Grell, now back to my article and read it !

Who doesn't like parties ?

16. dubna 2011 v 22:01 | Emilia S. |  Diary

H-i to me !
Řeknu vám, už nikdy, nikdy nebudu soudit den až dokud neskončí. Proč ? Jednoduchá odpověd, všechny důležité momentky - ať už jsou jakékoliv, se stávají až na poslední chvíli ! Už, už jsem chtěla tenhle den prosezený u uslintané obrazovky počítače, kde hráli videa s Kuroshitsuji the musical odsoudit, ale já se ( někdy děkuji bohu ) musím účastnit všech akcí spojený s narozeninami v rodině ( kdybych totiž chodila na každý narozeniny kamarádů rodičů, nedopadlo by to dobře ! ).
Totiž má (teď už) třicetidvou-letá tetinka dnes slavila. Slavila na své zahrádce spolu se svými známými. A že to byla oslava ! Shrnu pár událostí : moje třídní učitelka a mamuška si nyní tykají a společně kritizují vedení naší školy, tetu jsem uviděla po dlouhé době pořádně vožra ... pod vlivem alkoholu (ach ano, proč mi jen ty výkřiky ZOORAANA přišli tak zábavné), ot se historicky prvně nudil na nějákém večírku kde byl alkohol ( heh, asi jde o to, že si nemohl ani cucnout, holt slíznul smetanu a musel řídit) a nakonec nikdo po mě nežádal hlídaní všech ratolestí, které přišli jako "doprovod" spolu se svými rodiči.
Ano, bavila jsem se a užila jsem si to a šlo to i bez jekékoliv hrušky, lambrusca či snad tetina oblíbeného Zetka, stačilo si sednout na to správné místo (k tetičce a její "nejlepší kamarádce") a bavit se pohledem na zlité (odpusťte mi :D ) dospělé, kteří se baví jako moji vrstevníci ( s rozdílem toho, že nám stačí šťáva na to, aby jsme se bavili).

Still Doll

9. dubna 2011 v 17:13 | Emilia S. |  Videa
Poněkud se divím, že jsem sem stále nic nedala z Phantomhiveservice cosplay group. Napravuji chybu a představuji vám: Still Doll ! ( Ať žije Drocell a jeho panenky :3)

(Už jsem se zmínila, že jsem se zamilovala do tý písničky ? :D vlastně, u mě to není nic překvapivéého, ni ? )