Červen 2011

Ding dong song Harry Potter Stars

27. června 2011 v 21:52 | Emilia S. |  Diary
Ne neumřela jsem :D takové pocty mi ještě dopřáno nebylo, nicměné se vám všem moc omlouvám za svou neaktivnost jak v komentářích tak i tady na mém Sunrise Hill, děkuji všem za tipy v přechozím článku, hodně mi to pomohlo při výběru, nakonec mám na zdi "Soula" ze Soul Eater. Raději bych tam přifvítala třeba Grellíčka :D protože ta červená barva by se mu určitě zamlouvala, nebo možná i ( novodobě ) Luciuse ... ( Snapea bych se v noci asi lekla, jelikož obrázek je namalován načerno ) Nu, čekala jsem poněkud větší podobost, ale tak nejhorší to taky není, zvlášť mě zaujaly noty, které jsou namalovány po celé straně zdi, moc se mi to líbí, protože když hraju na piáno, vidím přímo na ty noty ♫
Opravdu moc děkuji za vaše komentáře a i nějáké nové návštěvníky, rozhodně jim oplatím jejich příspěvek ^^ a byla bych ráda, kdyby jste na můj blog chodili i nadále, ipřes mou již řečenou neaktivnost, za kterou se ještě jednou moc omlouvám, ale čas využívám teď spíš k jiným věcem. ( Nedá se říct, že by to bylo něják užitečné :D ale youtube, je youtube )
Slibuji, že o prázdninách budu aktivnější a napíšu také něco o Anglii, která byla mimochodem skvělá ! A možná také o "kamarádech" v které věříte, ale nakonec vás stejně zraní. Poslední dobou mi citát ( nebo rčení, přísloví ... mám v tom zmatek ) Před nepřítelem se držíš na pozoru, když to příteli věříš, proto rány od přátel bolí značně více. - něják tak to bylo, nepamatuju si to doslovně .. :D - mi je čím dál tím více sympatičtější.
Ah, a to jsem chtěla napsat jen takovou malou zmínku, no nic ^^ tak to zařadíme do jiné rubriky než do videí .. :D
PS: Asi jsem se dala na dráhu fanoušků Harryho Pottera ... ( jak filmů, slashů tak i knížek ) -.-'' *FAIL !*
Přeji vám konec školního roku jedině s úsměvem ^^
Váš anglický klavírní virtuóz Emilia ♥
xx


I need you ! :D

1. června 2011 v 17:30 | Emilia S. |  Kronika obyvatelky SH


Zdravím ^^
Potřebuju od vás takovou menší pomoc. Nechávám si vymalovat nově pokojíček a mamka dostala takovou hezkou ideu, že by nám nechala do pokojíčků namalovat obrázky jaký by jsme chtěli. Po konzultaci s designérkou v pokojíčku budu mít barvy sladěné převážně do červena. Červená, šedá a bílá.
Ona poslala mamce nějáký obrázky, který by se dali na zeď nalepit, určitě znáte, takové ty nálepky na zeď. Některé jsou fakt hezké, například takové hezké roztomilé příšerky, ale mamka ( k mému udivu ) řekla, zda bych tam spíše nechtěla nějáký anime obrázek. Docela mě překvapila, že mě v tom ještě podporuje ( né že bych si stěžovala :D ). A tak se jaksi nemůžu rozhodnout co si mám nechat namalovat.
Zda Grella ze Kuroshitsuji, nebo Erzu z FairyTailu, nebo někoho z Hetalie, Death Note, Soul Eater ... vůbec nemám ponětí a já jsem přímo proslavená pro svou nerozhodnost a tak bych vás chtěla poprosit, zda by jste neměli nějáký tip, radu nebo třeba i nějáký obrázek na ukázku, co by se líbilo třeba vám, nebo co byste mi doporučili.
Budu vděčná za každý příspěvek ^^, arigato !
Emi ♥